کراش یعنی چی

페이지 정보

작성자 Elvia 댓글 0건 조회 1,328회 작성일 22-11-01 16:13

본문

معنی کراش چیست؟ کراش یعنی چی؟
اما وقتی می‌گوییم Crush on someone و از آن به عنوان اسم استفاده می‌کنیم، منظور به کل عوض می‌شود و به بیان یک علاقه پنهانی یا نا فرجام اشاره دارد. مثلا افراد حتی بدون اینکه با فرد مورد نظر وارد رابطه شوند، دچار شکست عشقی می شوند و حال روحیشان خراب می شود. کراش داشتن باعث می شود وقتی شخص در حضور کراشش قرار می گیرد، رفتارش تغییر کند ولی سعی در پنهان کردن احساساتش از فرد مورد نظر داشته باشد. شاید به همین دلیل است که افرادی که بسیار معقول و موجه می باشند، در مقابل شخص جذاب، بی وقار و ناپسند جلوه می کنند.
دوست داشتن یک دوست کاملا طبیعی است و حتما تا حد امکان با بهترین دوست خود معاشرت می‌کنید و عشق پاک و بی ریا نسبت به او دارید. شاید درک صحیح اینکه روت کراش دارم یعنی چی کمی سخت باشد، اما این یک حقیقیت در فضای مجازی و دنیای واقعی ما است. اگر می‌خواهید که آن‌ها را به صورت عادی ببینید بهتر است ملاقات‌های خود را خارج از فضاهایی که همیشه آن‌ها را دیده اید مثل مهمانی‌ها و دورهمی‌های دوستانه ببینید. وقتی که کراش شما از منطقه امن خود خارج شود به حالت طبیعی و عادی رفتار خواهد کرد. پس اگر کسی به شما گفت که روت کراش دارم یعنی به شما علاقه مند است و شما را دوست دارد.
برخی کراش را میل و اشتیاق آتشین و در عین حال موقتی و گذرا نسبت به فرد دور از دسترس می‌دانند که البته این یکی از تعاریف کراش داشتن است. به این ترتیب می توانید بفهمید که چگونه باید به بهترین نحو ادامه دهید، آیا باید احساسات خود را بروز ندهید یا احساسات خود را با کراش خود به اشتراک بگذارید. ادامه مطلب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان را بخوانید تا به شما کمک کند بفهمید چقدر علاقه خاص یا کراش روی شخص مورد نظر دارید.
به عبارت دیگر عاشق معشوقی بشویم که آن معشوق از عشق ما به او اطلاعی ندارد. در زبان فارسی ممکن است به‌جای کراش داشتن از کراش زدن استفاده شود که معنی کراش داشتن با افراد متعدد را دارد و از توییتر آمده است. کراش داشتن باعث می‌شود وقتی شخص در حضور کراشش قرار می‌گیرد، رفتارش تغییر کند، اما سعی در پنهان کردن آن از فرد مورد نظر داشته باشد؛ با این حال تمایل بسیار به اعلام وجود و جلب توجه کراش خود دارد.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.